ממשל ן פוליטיקה ן עסקים ן תרבות ואמנות

יעוץ אסטרטגי אישי מתמקד בגורמים מאפשרים ובגורמים מגבילים העומדים בפני ראש המערכת. הייעוץ מתמקד בתהליכי הניהול האישיים של המנהל/ת -  על התפר בין העולם המקצועי לבין מה שהמנהלים מביאים איתם כבני אדם ומשפיע על תהליכים אסטרטגיים, תהליכי קבלת החלטות, וניהול מערכות יחסים מקצועיות אפקטיביות.

 

גיבוש אסטרטגיית ניהול אישית

  • התנהלות אישית בהתאמה לתפקיד

  • איבחון ומימוש משאבים אישיים

  • הובלת מהלכים אסטרטגיים למימוש יעדים

  • עיקור התנגדויות

  • יעוץ תקשורתי אסטרטגי

Hila Tov

 

יעוץ אסטרטגי אישי מתמקד בגורמים מאפשרים ובגורמים מגבילים שניצבים בפני ראש המערכת. כיועצת אני מלווה מנהלים ובכירים בארגונים, במערכות ציבוריות וממשל, ובחברות פרטיות.

בין לקוחותיי בכירים במגזר הציבורי (פקידי ממשל, פוליטיקאים, ראשי מפלגות, מוזיאונים, עיריות, מוסדות תרבות וחינוך, בנקים, בתי חולים ועוד) ובמגזר הפרטי (קרנות הון סיכון, יזמי היי טק ו – StartUp, איגודים מקצועיים, רשתות וחברות פרטיות, חברות בניהול משפחתי ועוד).

 

הייעוץ מתמקד בתהליכי הניהול האישיים של המנהל/ת -  על התפר בין העולם המקצועי לבין מה שהמנהלים מביאים איתם כבני אדם ומשפיע על תהליכים אסטרטגיים, תהליכי קבלת החלטות, וניהול מערכות יחסים מקצועיות אפקטיביות.

 

ההתמחות שלי התגבשה לכדי כלי עבודה מתוך שלושה ערוצי פעילות בהם עסקתי לאורך 30 השנים האחרונות:

 

קרוב ל – 20 שנה עסקתי בכתיבה, בימוי ועריכה בעולם התקשורת. בין היתר שימשתי עורכת ראשית של תכניות בגלי צהל ("נכון לעכשיו" ויומני החדשות) כתבת ובימאית בטלוויזיה (הערוץ הראשון) כתבת בעיתונות הכתובה (עיתון "חדשות" ועיתון ה"הארץ") מקימה ועורכת ראשית של מגזין אינטרנט לתרבות וחשיבה נשית, עורכת ספרי ילדים, ועוד. במקביל כתבתי שני ספרים על מקומות ואנשים בארץ. הראשון היה לרב מכר, ומכר למעלה מ – 70 אלף עותקים והשני ניתן על ידי עירית תל אביב לבוגרי בתי הספר התיכוניים בעיר כמתנת ראש העיר.

 

בשל ניסיוני הרב בכתיבה, עריכה, גיבוש והיגוי של תכנים, חלק משירותי הייעוץ בהם אני עוסקת נוגעים להגדרת התכנים והיעדים של הארגון ושל המנהל, גיבוש הקונספט והחזון העתידיים ויצירת הלימה קונספטואלית בין התכנים לוויזואליזציה.

 

בבית הספר לתיאטרון חזותי ולאמנות הבמה בירושלים התמחיתי בבימוי ובמחזאות וסיימתי בהצטיינות. קודם לכן למדתי בלונדון ב -   Theatre – London The Desmond Jones School of Physical שם התמחיתי בשפת הגוף כאמצעי לביטוי מסרים וניהול דיאלוג. שפת הגוף היא הביטוי הישיר והמיידי באינטראקציה בין אנשים, והיא קובעת את כללי המשחק מתוכם יתנהל הדיון בשלב מאוחר יותר. כאשר לא מתקיימת הלימה בין הנוכחות הפיזית של הגוף לתכנים ולמסרים של המנהל/ת עלול להיווצר פער שיסיח את הדעת ויפגע ביכולת השליטה של המנהל/ת בתוצרי הפגישה ובתכנים שיתפתחו במהלכה.

 

לאורך השנים פיתחתי מתודולוגיה שמאפשרת לצמצם את הפער בין הגוף למסרים, ומגייסת את הגוף הפיסי לתת תוקף אמין לתודעה למטרות ולמילים.

 

משך כשלוש שנים למדתי אימון ואימון עסקי. את ההסמכה רכשתי בבית הספר  Coaching Excellence אימויישן. בשלב מאוחר יותר המשכתי את ההתמחות אצל מנטורית לאימון מנהלים. לאורך שנות התמחותי התמקדו הלימודים במתודולוגיות לזיהוי ומיקוד האיכות הייחודית של הלקוח/ה (הקוואליה של המנהל/ת) ולהפיכתה לכלי העבודה המנחה שלו/ה. איתור ארגז הכלים הספציפי של המנהל/ עיקור התנגדויות. איתור ארגז הכלים הספציפי של המנהל/ת והתאמתו לצרכים המשתנים. 

הילה טוב 052.4.000013

צור קשר

אודות